Blog > Komentarze do wpisu

Dlaczego Villa nie pogratulował Messiemu? (wideo)

Dziennik "Marca" dosyć szeroko opisał rzekomy konflikt Messiego z Villą. Jednakże wcale nie jest takie pewne, że obaj zawodnicy za sobą nie przepadają. Telewizja Cuatro przygotowała specjalny materiał, w którym opisuje jak ambitną osobą jest napastnik Barcelony. Być może nadmierne skupienie na własnej osobie sprawiło, iż Villa nie cieszył się z bramek wraz z kolegami.Tłumaczenie: fcbarca.com

środa, 14 listopada 2012, matisitnik

Polecane wpisy

Komentarze
Gość: Kociol Czarodziejów, *.uni.lodz.pl
2012/11/14 12:21:57
Mnie zawsze zastanawia jedna kwestia: jak jest w Barcelonie jakiś konflikt to się to zamiata pod dywan i próbuje wmówić, że tam to panuje atmosfera sielanki. Nikt na nikogo źle nie patrzy, itp. itd. Każdy kto chodził do szkoły, pracował w jakimś zespole doskonale sobie zdaje sprawę, że nie można mieć bardzo dobrych relacji z każdym - tworzą się jakieś mniejsze podgrupki, które trzymają się razem. I w drużynie, w której jest przynajmniej 20 kilka osób, które reprezentują różny poziom, zarabiają różne pieniądze, muszą być jakieś konflikty. Mniejsze lub większe. Ale oczywiście większość będzie się starała wmówić, że tam idylla panuje.

Za to jeśli chodzi o Real to tam jest jedna wielka wojna non stop. Mou z Casillasem, Mou z Ramosem, Mou z trenerem rezerw, Ronaldo z Casillasem i tak można bez końca wymieniać. Jak do tego doszło, że się oni jeszcze nie pozabijali?? Prawda jest taka, że większość konfliktów w Realu to wymysły nieobiektywnych ludzi z katalońskich gazet typu Sport czy Mundo Deportivo. Ludzi, którzy tak nienawidzą króla, Hiszpanii, Madrytu, że mogą wymyślać różne brednie, byleby tylko jątrzyć i prowadzić do eskalacji nienawiści. Nawet na takim polu jak sport. W Realu na pewno również są jakieś konflikty, ale nie takie jak to próbują nam wmówić dziennikarzyny z Katalonii.
-
Gość: wygraj bilety, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2012/11/14 13:30:35
Już 1 grudnia odbędzie się gala KSW21 ! , Khalidov vs Manhoef oraz Materla vs Wallance ! Może chcesz zobaczyć to wydarzenie na żywo ? Zachęcam do wzięcia udziału w konkursie, może akurat Tobie się uda ? Więcej szczegółów www.facebook.com/goforex/app_161436814003247 Powodzenia!
-
Gość: bbb, *.is.net.pl
2012/11/14 14:15:12
JPD, Kociol Czarodziejów w końcu ktoś napisał na luzie i na dodatek mądrze. Bez obrażania jednej czy drugiej drużyny. Wielkie brawa.
-
Gość: EL Pipita, *.internetdsl.tpnet.pl
2012/11/14 15:16:38
kocioł
nie zdziw się jeśli media kiedyś napiszą że Mou ma konflikt z Mourinho...
-
Gość: katy perry pokazała cycki, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2012/11/15 01:37:01
dobrze mu tak , może na to zasłużył